Bize Ulaşın +90 (212) 547 50 56

Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 8. Yol Galaksi İş Merkezi A Blok No: 75/175 Zeytinburnu/İSTANBUL

Spor Darbe Emici Şapka

 

sport darbe emici şapka kz-305Fiyat İçin İletişime Geçiniz

 


 

Kategori        : Baş & Baş Üstü Koruyucuları

Marka            : Efxa

Model            : Sport

Ürün Kodu     : KZ-306

Stok Durumu : Var


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 

 Darbe emici şapka basşın sabit veya hareketli cisimlere çarpılması veya sıyrılmasına karşı koruyucu başlıktır. Standart üretim ebatımız 58- 62 cm’dir. Başa kolay uyum sağlar ayarı kolaydır. 6 adet havalandırma deliğiyle hava akımını hızlandırarak kullanıcıya konfor sağlar. Baş bandı gelen darbeyi absorblamak için sünger kullanılmıştır. Darbe başlığının hafif oluşundan dolayı rahat bir kullanıma sahiptir. Üretim tarihi darbe başlığında silinmeyecek şekilde yazılıdır. Darbe emici şapka üretiminde kullanılan materyaller kullanan kişinin hijyeni ve sağlığını etkilemez. Efxa kulak, göz, yüz ve solunum koruma ürünleriyle uyumludur. Nesnelerin düşme riskinden dolayı endüstriyel güvenlik baretlerinin gerekli olduğu zamanlarda kullanılmaz. Terleme bandı ter emici havlu kumaştan her iki üründe de standart hale getirildi. Buda kişiye güven ve konfor sağlamaktadır

 

 

  • ♦  Plastik kabuk, şapka istenilen renkte, tepe süngeri temin edilebilir.
  • ♦  Darbe emici şapka seyreltilmiş deterjan ile 30 derecede elde yıkanabilir. Kimyasal sıvı ile temizlenmesi tavsiye edilmez. Gereken temizlik sağlanamadığında şapka yenisi ile değiştirilmelidir.
  • ♦  Yoğun güneş ışığı, soğuk ve sıcakortamlar, kimyasallar ve yanlış kullanım ürünün kullanım süresini belirler. Tavsiye edilen süre 3 yıldır. Darbe emici şapkada belirgin sıyrık, çatlama, hasar oluşmuşsa değiştirilmelidir.
  • ♦  Darbe emici şapka güneş ışığı,kimyasallar, keskin nsne ile temas etmeyeceği bir kutuda saklanmalıdır.
  • ♦  CE Sertifikalı ve İş güvenliği standartlarına uygundur.

 

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER: